9.04.2014

Natalia Rybak

Absolwentka fizjoterapii, magister psychologii, instruktor rekreacji psychoruchowej w systemie hatha-joga z wieloletnim doświadczeniem.

Swoją przygodę z jogą rozpoczęła w 2002 roku pod okiem Czesława Beera. W 2005 roku zdobyła uprawnienia instruktorskie, prowadząc w tym samym czasie zajęcia w klubach fitness Sosnowca i Dąbrowy Górniczej. Ostatecznie w 2010 roku związała się z fitness Klubem Salsa
i tak jest do dnia dzisiejszego. Uważa, że praktyka jogi podnosi sprawność całego organizmu, dodaje zdrowia, energii i prowadzi do wszechstronnego rozwoju całego człowieka. Podczas jogi angażowane są nie tylko mięśnie i stawy, ale również zmysły, intelekt i emocje. Dlatego każde zajęcia są w jakiś sposób niepowtarzalne, aktywizują bowiem różne obszary ludzkiego wnętrza. Joga jest nie tylko jej pasją, ale przede wszystkim sposobem na życie.

Mając wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć potrafi łączyć zdobytą wiedzę z praktyką. Uważa, że człowiek rozwija się całe życie, dlatego nigdy nie jest za późno, aby rozpocząć praktykę w doskonaleniu samego siebie.

Oprócz jogi Natalia lubi też inne formy aktywnego wypoczynku. Jej hobby to muzyka, taniec
i jazda na rolkach.