11.04.2014

Marlena Zdanowska

Posiada państwowe kwalifikacje do prowadzenia zajęć ruchowych jako instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness – nowoczesne formy gimnastyki które zdobyła na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach.

Od kilku lat czynnie związana jest z zajęciami fitness. Początkowo swoją przygodę rozpoczynała jako klientka, następnie wkroczyła w ten świat zawodowo. Fitness traktuje jako pasje życiową, co pozwala uniknąć jej zniechęcenia oraz zapewnia oderwanie się od życia codziennego.

Uczestniczka wielu szkoleń, warsztatów z zakresu metodyki, techniki, choreografii oraz wzmacniania (m.in. dance, step, dancehall). Ciągle się szkoli i podnosi swoje kwalifikacje.

Jest osobą uśmiechnięta i energiczną, zaraża optymizmem. Do jej ulubionych form zajęć należą spalające Fat Burning, Power Step oraz wzmacniające PBU czy TBC, a także mentalne, jak PILATES czy ZDROWY KRĘGOSŁUP. Jak sama o sobie mówi: Uzależniona jestem od endorfin, które wydzielają się podczas treningu dając doskonałe samopoczucie i zadowolenie z siebie.

W Fitness Klubie Salsa zajęcia prowadzi od 2011 roku.