16.04.2014

Karolina Pancewicz

Absolwentka Politechniki Śląskiej na Wydziale Inżynierii Środowiska, na co dzień spełniająca się w zawodzie.

Mimo, iż zawsze była umysłem ścisłym, to oprócz matematyki od dziecka jej życie kręciło się wokół sportu i muzyki. Miłość do muzyki zaowocowała ukończeniem szkoły muzycznej, a z połączenia tych zainteresowań powstała jej nowa pasja Fitness. Początkowo pasję tą realizowała jako klient na różnorodnych zajęciach oraz uczestniczka wielu zawodów drużynowych w aerobiku sportowym. Z czasem to jednak nie wystarczało i postanowiła stanąć po drugiej stronie jako prowadząca zajęcia. Zdobyła uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej o specjalności fitness w szkole Reebok University Poland. Od tego czasu sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząć w wielu szkoleniach, warsztatach i konwencjach. Licencjonowany instruktor Nordick Walking, TRX, Soccaise.

Praca z ludźmi sprawia jej wielką przyjemność, a osiągane przez klientów sukcesy traktuje bardzo osobiście. Prowadzi specjalistyczne treningi z grupami sportowymi, od lat współpracuje z PZHNL prowadząc treningi z Hokeistami SMS Sosnowiec.

W Fitness Klubie Salsa zajęcia prowadzi od 2009 roku. Wszechstronny instruktor który prowadzi różnorodne treningi wzmacniające i choreograficzne. Na zajęciach stara się wydobyć z siebie i osób ćwiczących conajmniej 100% możliwości.